Stationfm

London's Leading Community Radio Station

THIS WEBSITE IS NO LONGER IN USE. 

PLEASE GO TO www.stationfm.online

UPDATED 26.08.2025

Er der nogen, der har prøvet at kombinere sportsvæddemål med andre former for spil? For eksempel med casino eller poker? Jeg er interesseret i at vide, hvad der kommer ud af det, og hvordan man finder en balance.

Views: 6

Reply to This

Replies to This Discussion

Hej! Jeg har forsøgt at kombinere sportsvæddemål med andre former for spil, f.eks. poker. Det hjælper med at sprede processen, men det er vigtigt ikke at lade sig rive med. Artikel kropsmekaniker.dk diskuterer, hvordan cybersport udvikler strategisk tænkning, og denne færdighed kan ikke kun anvendes i spil, men også i andre former for gambling. Balancen mellem væddemål og andre spil er et spørgsmål om selvkontrol og disciplin. Det er vigtigt ikke at glemme sine økonomiske grænser og ikke risikere alt på én gang.

Reply to Discussion

RSS

Listen Live

Mixcloud LIVE

music players




------------------------------
Station FM wins Community Radio Station of the Year


contact details

Telephone

- Studio +44 ( 

If you have any news or information that you would like us to share with the rest of our listeners, please forward them to

 



© 2026   Created by Station FM.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service